PAR MUMSJAUNUMI

Esam noslēguši līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu

SIA “JELGAVAS TIPOGRĀFIJA” ir noslēgusi 2016. gada 25. aprīlī līgumu Nr. SKV-L-2016/128 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

"Kolbus" mīkstā sējuma izgatavošanas līnija

JELGAVAS TIPOGRĀFIJA ir investējusi ap miljons eiro "Kolbus" mīkstā sējuma izgatavošanas līnijas iegādē. Iekārta ir veiksmīgi uzstādīta un instalēta. Šobrīd "Kolbus" speciālista Eduard Thiessen virsvadībā notiek darbinieku apmācība, lai Jelgavā ražotie darbi iegūst vēl labāku kvalitāti kā līdz šim!

Kurzemes dizaina centrs

Mūsu Kurzemes dizaina centrs Liepājā beidz savu darbību no 12. aprīļa.

Par saviem projektiem turpmāk sazinieties ar projektu vadītāju Jelgavā

Arvis Kronbergs

Jelgavas birojs

Tālrunis: +371 630 07 481

E-pasts: arvis@jt.lv

"Zelta ābele 2015" nominētās grāmatas

Tikai un vienīgi Zelta ābele dod zelta ābolu ražu pavasarī. Citādi tā ir rudens perioda neatņemama sastāvdaļa. Un kā nu nē - rudenī mēs, kā ierasts, ražojam daudz un cītīgi, bet pavasarī plūcam zelta ābolu ražu.

Šogad raža atkal padevusies gana varena. Grāmatu konkursā "Zelta ābele 2015" dažādās kategorijās ir nominētas 43 grāmatas un 31 no tām ir ražotas JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ!

Paldies izdevējiem par uzticēšanos.

 

Lasīt vairāk

Piedalāmies apmācību projektā "Latvijas poligrāfijas un iepakojuma nozares darbaspēka kvalifikācijas celšana"

Lai veicinātu jaunu kompetenču attīstību, SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA" piedalās apmācību projektā „Latvijas poligrāfijas un iepakojuma nozares darbaspēka kvalifikācijas celšana” (projekta Nr. APA/1.3.1.1.1./10/02/015), kuru nodrošina Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācija sadarbībā ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru un ESF (līguma Nr. L-APA-10-0028).

Ārējo tirgu apgūšana sadarbībā ar LIAA

SIA “JELGAVAS TIPOGRĀFIJA” ir noslēgusi 2015. gada 31. jūlijā līgumu Nr. L-ĀTA-15-3119 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “JELGAVAS TIPOGRĀFIJA” individuālās vizītes 2015. gada martā” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

JT Hand Made

Lai paplašinātu klientu iespējas izvēlēties ekskluzīvus dizaina produktus, JELGAVAS TIPOGRĀFIJA ir izveidojusi darbnīcu, kurā, pārsvarā izmantojot roku darbu, tiek radīti īpaši produkti, piemēram, daļa no grāmatas tirāžas tiek iesieta atšķirīgos sējumos, talkā ņemot visdažādākos materiālus - ādu, mākslīgo ādu, dažādus grāmatu vaku materiālus, metāla elementus un daudz ko citu.

Darbnīcas, kas darbojas zem zīmola "JT Hand Made", vadītāja Iveta ar savām palīdzēm Rūtu un Andru katram darbam atradīs individuālus dizaina risinājumus un tos arī teicamā kvalitātē realizēs. Tas nozīmē, ka turpmāk JELGAVAS TIPOGRĀFIJĀ ir iespējami pēcapstrādes darbi, kas prasa smalku roku darbu. Mūsu klientiem tā ir lieliska iespēja daļu pasūtītās grāmatas tirāžas izdot ekskluzīvos iesējumos un iepakojumos. Video...

Ražošanas vadība eksportspējīgiem uzņēmumiem

SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA" sadarbojas ar Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju (LAĶĪFA) projekta „Latvijas ķīmijas un ar to saistītajās nozarēs nodarbināto apmācības kvalifikācijas celšanai, konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū un uzņēmēju konkurētspējas veicināšanai” īstenošanā, lai celtu darbinieku kvalifikāciju nozarei svarīgās jomās. Līgumu par projekta realizāciju LAĶĪFA noslēgusi ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru 2011.gada 06.janvārī. Līguma numurs L APA-10-0025. Projekta īstenošana turpināsies līdz 2015.gada 01.jūnijam. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Jaunu iespiedformu izgatavošanas iekārtu un failu apstrādes programmatūras piegāde un uzstādīšana SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA" telpās

Finansējuma saņēmējs SIA „JELGAVAS TIPOGRĀFIJA” ir noslēdzis 2014.gada 21.augustā līgumu Nr. L-APV-14-0179 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta "Jaunu iespiedformu izgatavošanas iekārtu un failu apstrādes programmatūras piegāde un uzstādīšana SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA" telpās" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Veicam iekārtu uzstādīšanu un instalēšanu

Jauna cietā sējuma grāmatu izgatavošanas līnijas ieviešana SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA" ražotnē

Finansējuma saņēmējs SIA „JELGAVAS TIPOGRĀFIJA” ir noslēdzis 2014.gada 19.martā līgumu Nr. L-APV-14-0063 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta "Jauna cietā sējuma grāmatu izgatavošanas līnijas ieviešana SIA "JELGAVAS TIPOGRĀFIJA" ražotnē" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Cietā sējuma grāmatu izgatavošanas līnija ir atvesta. Šobrīd tā tiek uzstādīta, lai jau drīzumā tā sāktu savu darbību!

Līnija ir uzstādīta. Apgūstam ražošanas procesu.

john@jt.lv